Bulletin svazu

3. online technický seminář v taekwondu ITF s velmistrem Hwang Ho‑jongem

2. 9. 2021 Marek Lazor

Zápis docházky zde: forms.gle/XcELaWPhEfKJpFeT7

Velmistr Hwang Ho‑jong pořádá ve spolupráci s Českým svazem Taekwon‑Do ITF v neděli 5. září 2021 od 18:00 do 21:00 hodin již 3. online technický seminář v taekwondu ITF, který je určen nejen našim členům, ale především držitelům všech černých pásů z celého světa.

My tento seminář doporučujeme všem našim českým držitelům 2. kupu (červeného pásku) a vyššího, přičemž všichni zapsaní účastníci z České republiky obdrží do docházky technických seminářů hned 3 hodiny.

Věříme, že se jedná na dlouhou dobu o poslední takovýto online technický seminář a začneme se vídat opět naživo v našich tělocvičnách. Objednávejte si již nyní regionální technické semináře!

Pro zápis docházky budete potřebovat ČÍSLO SVÉHO SVAZOVÉHO PRŮKAZU a SVÉ DATUM NAROZENÍ (pokud ho neznáte, tak si ho do začátku semináře zjistěte u svého vedoucího školy).

Celý technický seminář bude veden v anglickém jazyce a bude vysílán online prostřednictvím YouTube kanálu Českého svazu Taekwon‑Do ITF.

Celý technický seminář, který bude trvat 3 hodiny, bude rozdělen do dvou částí.

V první bude velmistr Hwang Ho‑jong se svými asistenty (mistr Martin Zámečník a mistr Ondřej Vrábel) prezentovat základní techniky a časté chyby ve všech 24 technických sestavách v taekwondu ITF od Chon-ji až do Tong-Il.

Druhá část semináře pak bude pokračovat po 15 minutové přestávce a bude určena k zodpovídání dotazů položených předem e-mailem, nebo během semináře v chatu na YouTube kanálu svazu.

Celkově bude seminář zaměřen na základní techniky a technické sestavy, dotazy prosím pokládejte pouze pro tyto dvě oblasti!

E-mailem zasílejte dotazy předem na adresu v následujícím tvaru:

Tul, název techniky (ne číslo) a popis co je potřeba vyjasnit nebo v čem je problém.

Obdobným způsobem zapisujte dotazy do chatu. Usnadní to identifikaci vašich otázek.

Seminář začíná v neděli 5. září 2021 v 18:00 hodin a vstup na něj je bezplatný!

Na viděnou se těší

velmistr Hwang Ho jong, viceprezident ITF, předseda technické a vzdělávací komise ITF
mistr Martin Zámečník, člen technické a vzdělávací komise ITF
mistr Ondřej Vrábel, zkušený mezinárodní rozhodčí
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI