Bulletin svazu

Nejúspěšnější sportovci Českokrumlovska za rok 2022

20. 2. 2023 Milan Prokeš

Tuto tradiční každoroční akci organizuje Okresní sdružení ČUS ve spolupráci s městem Český Krumlov a firmou Pro-sport CK. Je vyhlášeno několik kategorií. Úspěšní sportovci, talenti do 17ti let, zasloužilí trenéři a sportovní organizátoři, sportovní kolektiv, jubilanti a podpora měst, obcí při sportovní činnosti.

Vyhlášení proběhlo dne 31. ledna ve starobylých prostorách Prokyšova sálu (pozor neplést se jménem Prokeš), doprovodný program obstarala taneční skupina při DDM Český Krumlov a hudební dívčí kvarteto pod taktovkou Ladislava Kočára. Vše vtipně a trefně moderoval Ing. Jan Pavlíček, producent v TV Nova. Taekwondo Velešín bylo opět vidět v několika kategoriích.

Tou nejhlavnější jsou nejúspěšnější sportovci bez rozdílu umístnění, dle abecedního pořadí. Z osmi vyhlášených, byli hned čtyři „naši“, Hanka Císařová, Zdeněk Rubeš, Fanda Jeřábek a Dominik Sluka. Trochu jsme litovali, že do kategorie „talentů“ se nevešla Eva Lejsková, která by si jistě cenu zasloužila díky svým loňským výsledkům, ale chuť jsme si spravili oceněným Ing. Pavlem Šmídem, coby trenérem roku a organizátorem, JUDr. Jiřím Císařem, jubilantem (70 let), a starostou města Velešín Ing. Petrem Vágnerem, který převzal ocenění za podporu města Velešín sportovním a ostatním spolkům.

mistr Ing. Milan Prokeš, 7. dan
předseda školy taekwon‑do ITF Velešín

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI