Bulletin svazu

Podcast ČESKÉ TAEKWON‑DO #10 – 26 tulů aneb špatný ambasador

30. 8. 2021 Marek Lazor

„Podcast je nejčastěji audiozáznam mluveného slova, který přináší posluchačům zajímavé informace, přičemž je typický svým delším časovým formátem, např. 30 až 60 minut."

My jsme se pro Vás rozhodli přinášet tímto novým způsobem zajímavé informace především ze světa českého taekwonda, a to jak ve zvukové, tak i obrazové formě. Každý rozhovor zachytíme a následně nabídneme nejprve ve zvukové formě, protože toto zpracování je velmi rychlé a později také jako video.

V pořadí již desátý podcastový rozhovor Vám přineseme v premiéře v první školní den, ve středu 1. září 2021 ve 14:00 hodin.

Hostem desátého svazového podcastu bude opět mistr Martin Zámečník, hlavní trenér a vedoucí školy Ge-baek Hosiin Soll, která je také největší školou taekwonda v našem svazu.

V encyklopedii taekwonda je popsáno přesně 24 tulů (technických sestav), určitě bude tedy zajímavé zjistit, jak se dostal Martin až k číslu 26 tulů.

Z životopisu tvůrce taekwonda, korejského generála Choi Hong‑hi, lze vyčíst, že také nějaký čas působil jako velvyslanec Koreje v Malajsii. Byl však opravdu tak špatný ambasador, jak se nám snaží naznačit titulek? Odpovědi najdete právě v tomto, desátém podcastu.

Tento rozhovor můžete najít na podcastovém kanálu ČESKÉ TAEKWON‑DO PODCAST na platformách Spotify, Apple podcasts a Google podcasts.

Máte-li námět nebo tip na zajímavého hosta do našeho pocastového studia, napište nám na .

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI