Bulletin svazu

Podcast ČESKÉ TAEKWON‑DO #14 – ITF vs. WTF, aneb dvě špatné zkratky

26. 10. 2021 Marek Lazor

„Podcast je nejčastěji audiozáznam mluveného slova, který přináší posluchačům zajímavé informace, přičemž je typický svým delším časovým formátem, např. 30 až 60 minut."

My jsme se pro Vás rozhodli přinášet tímto novým způsobem zajímavé informace především ze světa českého taekwonda, a to jak ve zvukové, tak i obrazové formě. Každý rozhovor zachytíme a následně nabídneme nejprve ve zvukové formě, protože toto zpracování je velmi rychlé a později také jako video.

Ve čtrnáctém podcastu Vám přineseme v premiéře ve středu 27. října 2021 ve 14:00 hodin opět další zajímavý rozhovor, v pořadí již sedmý, s mistrem Martinem Zámečníkem z celkem 12 dílného seriálu společných rozhovorů nejen o historii korejského taekwonda.

Také název dnešního podcastu slibuje otevřít velmi zajímavé téma, a to zda názvy mezinárodní i světové federace taekwonda a pak především jejich zkratky ITF a WTF byly vybrány jejich zakladateli ideálně. Věříme, že se opět dozvíte mnoho nových a historicky zajímavých informací, které Vám přiblíží historii vzniku taekwonda a mezinárodní federace.

Tento rozhovor, podobně jako i všechny ostatní, můžete najít na podcastovém kanálu ČESKÉ TAEKWON‑DO PODCAST na platformách Spotify, Apple podcasts a Google podcasts.

Máte-li námět nebo tip na dalšího zajímavého hosta do našeho pocastového studia, napište nám na .

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI