Bulletin svazu

Podcast ČESKÉ TAEKWON‑DO #20 – Nenad Seferagic, pořadatel mistrovství Evropy 2022 v Chorvatsku

18. 1. 2022 Marek Lazor

„Podcast je nejčastěji audiozáznam mluveného slova, který přináší posluchačům zajímavé informace, přičemž je typický svým delším časovým formátem, např. 30 až 60 minut."

My jsme se pro Vás rozhodli přinášet tímto novým způsobem zajímavé informace především ze světa českého taekwonda, a to jak ve zvukové, tak i obrazové formě. Každý rozhovor zachytíme a následně nabídneme nejprve ve zvukové formě, protože toto zpracování je velmi rychlé a později také jako video.

V již dvacátém podcastu Vám přineseme v premiéře ve středu 19. ledna 2022 ve 14:00 hodin opět další zajímavý rozhovor, a to přímo s pořadatelem mistrovství Evropy 2022 v taekwondu ITF, panem Nenadem Seferagic, které se uskuteční od 26. 3. do 2. 4. 2022 v chorvatské Poreči. Pan Seferagic je současně také prezidentem chorvatského taekwonda a ředitelem marketingu, PR a komunikace Evropské federace taekwonda (EITF).

V rozhovoru, který se natáčel již v průběhu ME 2021 v Řecku, se dozvíte o přípravách na mistrovství Evropy 2022 v Chorvatsku, protože pan Seferagic se mimo jiné živí především jako organizátor sportovních akcí a kempů.

Tento rozhovor, podobně jako i všechny ostatní, můžete najít na podcastovém kanálu ČESKÉ TAEKWON‑DO PODCAST na platformách Spotify, Apple podcasts a Google podcasts.

Máte-li námět nebo tip na dalšího zajímavého hosta do našeho pocastového studia, napište nám na .

Ing. Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon‑Do ITF
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI