Kalendář akcí

Květen 2024
17. 5. 2024
Kolín
17. 5. 2024
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 2.ZŠ, vchod dvorem z ulice Jaselská (jako vždy), Kmochva 943, Kolín
Vloženo:
11.02.2024
18. 5. 2024
Sojovice
18. 5. 2024
Sojovice
Fyzioterapeutický seminář
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: ZŠ Sojovice, Sojovice 166, Sojovice
Vloženo:
11.02.2024
Změněno:
21.03.2024
18. – 19. 5. 2024
Estonsko
18. – 19. 5. 2024
Estonsko
Balt Cup 2024
• Místo: Tallinn, Estonsko
Vloženo:
23.04.2024
Změněno:
23.04.2024
19. 5. 2024
Praha
19. 5. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
19. 5. 2024
Praha
19. 5. 2024
Praha
Květnová oblastní soutěž pro Prahu a střední Čechy
• Pořádá: kluby Namu a Hwarang
• Místo: sportovní hala Čestlice, Průhonická 305
• započítává se do svazového žebříčku
• akce se záštitou svazu
Vloženo:
17.01.2024
Změněno:
03.05.2024
21. 5. 2024
Třebíč
21. 5. 2024
Třebíč
Zkoušky na technické stupně kup – klub Koguryo
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: Matoušek Rudolf (4. dan)
• Místo: Sportovní hala Leopolda Pokorného, velká tělocvična, Fügnerova 1226/10, Třebíč
Vloženo:
28.04.2024
24. 5. 2024
Klínec
24. 5. 2024
Klínec
Zkoušky na technické stupně kup – klub Circle
• Čas: Od 17:15 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična TJ Klínec, Klínec 142, 25210 Klínec, u fotbalového hřiště, Klínec , Klínec
Vloženo:
21.03.2024
24. – 26. 5. 2024
Praha
24. – 26. 5. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
25. 5. 2024
Praha
25. 5. 2024
Praha
Sonkal OPEN 2024
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
• započítává se do svazového žebříčku
• akce se záštitou svazu
Vloženo:
14.06.2023
Změněno:
08.05.2024
28. 5. 2024
Praha
28. 5. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Chonji
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična ZŠ, Mírová 57/47, Praha
Vloženo:
10.05.2024
29. 5. 2024
Praha
29. 5. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
31. 5. – 2. 6. 2024
Praha
31. 5. – 2. 6. 2024
Praha
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
19.03.2024
Červen 2024
1. 6. 2024
Praha
1. 6. 2024
Praha
Celorepublikový technický seminář
• Čas: Od 9:00 hodin a od 14:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice
Vloženo:
17.05.2024
2. 6. 2024
Praha
2. 6. 2024
Praha
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
14.02.2024
3. 6. 2024
Mladá Boleslav
3. 6. 2024
Mladá Boleslav
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Sportcentrum Sparing, Na Radouči 1114, Mladá Boleslav
Vloženo:
19.05.2024
4. 6. 2024
Čestlice
4. 6. 2024
Čestlice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Namu
• Čas: Od 19:15 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: sportovní hala, Průhonická 305, Čestlice
Vloženo:
03.01.2024
4. 6. 2024
4. 6. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 4. 8. 2024
Platí pro kandidáty na 4.–6. dan
Vloženo:
08.02.2024
5. 6. 2024
Kolín
5. 6. 2024
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
• Čas: Od 17:30 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: tělocvična 2. ZŠ, jako vždy, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
20.11.2023
6. 6. 2024
Praha
6. 6. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Kerberos
• Čas: Od 18:15 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí , Praha
Vloženo:
04.03.2024
6. 6. 2024
Kaplice
6. 6. 2024
Kaplice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
• Čas: Od 14:30 hodin
• Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
• Místo: Tělocvična SOŠ, Linecká 368, Kaplice
Vloženo:
02.05.2024
7. 6. 2024
Slaný
7. 6. 2024
Slaný
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ohdokwan
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821, Slaný
Vloženo:
05.04.2024
7. 6. 2024
Praha
7. 6. 2024
Praha
Zasedání Výkonného výboru svazu č. 3 / 2024
• Čas: Od 10:00 hodin
Vloženo:
10.04.2024
7. – 8. 6. 2024
Opava
7. – 8. 6. 2024
Opava
Školení svazových rozhodčích licence C
• Místo: Opava, Ratibořská 45
Vloženo:
10.04.2024
Změněno:
25.04.2024
7. – 9. 6. 2024
Praha
7. – 9. 6. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
8. 6. 2024
Týnec nad Sázavou
8. 6. 2024
Týnec nad Sázavou
Červnový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
• započítává se do svazového žebříčku
• akce se záštitou svazu
Vloženo:
10.11.2023
Změněno:
03.05.2024
8. 6. 2024
Lišov
8. 6. 2024
Lišov
Oblastní soutěž 2024 region jižní Čechy – Lišovský turnaj
• Pořádá: klub Nomo
• Místo: ZŠ Lišov, Nová 611, 373 72 Lišov
• započítává se do svazového žebříčku
• akce se záštitou svazu
Vloženo:
03.05.2024
Změněno:
03.05.2024
9. 6. 2024
Seč
9. 6. 2024
Seč
Zkoušky na technické stupně kup – klub Pardubice
• Čas: Od 11:00 hodin
• Zkoušející: Kolář Radek (6. dan)
• Místo: Seč
Vloženo:
30.11.2023
9. 6. 2024
Praha
9. 6. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Camapanus, Praha
Vloženo:
14.01.2024
10. 6. 2024
Lišov
10. 6. 2024
Lišov
Zkoušky na technické stupně kup – klub Nomo
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: Chaloupka Jan ml. (4. dan)
• Místo: Tělocvična SOU Lišov, Třída 5. května 3, Lišov
Vloženo:
10.05.2024
12. 6. – 9. 7. 2024
12. 6. – 9. 7. 2024
Plánovaná nepřítomnost velmistra v ČR
velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
03.03.2024
Změněno:
03.05.2024
13. 6. 2024
Ostrava
13. 6. 2024
Ostrava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ostrava
• Čas: Od 16:45 hodin
• Zkoušející: Lazorová Jana (5. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava
Vloženo:
13.12.2023
14. – 15. 6. 2024
Brno
14. – 15. 6. 2024
Brno
Celorepublikové setkání středisek talentované mládeže
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Hala míčových sportů MUNI, Kamenice 5, Brno
Vloženo:
14.06.2023
Změněno:
14.05.2024
17. 6. 2024
Brušperk
17. 6. 2024
Brušperk
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dokwan
• Čas: Od 16:00 hodin
• Zkoušející: Birkášová Kateřina (5. dan)
• Místo: Sportovní 584, Brušperk
Vloženo:
12.05.2024
18. 6. 2024
Praha
18. 6. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Litoměřická 726, Praha
Vloženo:
15.04.2024
19. 6. 2024
Velešín
19. 6. 2024
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
• Místo: Tělocvična ZŠ Velešín, ZŠ Velešín , Velešín
Vloženo:
09.03.2024
20. 6. 2024
Praha
20. 6. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Sonkal
• Čas: Od 19:00 hodin
• Zkoušející: mistr Vrábel Ondřej (7. dan)
• Místo: Černý Most, Vybíralova 964/8, Praha
Vloženo:
29.04.2024
25. 6. 2024
Praha
25. 6. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Litoměřická 726, Praha
Vloženo:
18.01.2024
26. 6. 2024
Frýdek-Místek
26. 6. 2024
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
• Čas: Od 17:00 hodin
• Zkoušející: Gavlas Filip (4. dan)
• Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
31.01.2024
30. 6. 2024
Praha
30. 6. 2024
Praha
Školení trenérů licence B září – uzávěrka přihlášek
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
04.04.2024
Červenec 2024
4. 7. 2024
4. 7. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 4. 8. 2024
Platí pro kandidáty na 1.–3. dan
Vloženo:
08.02.2024
5. 7. 2024
Horní Bradlo
5. 7. 2024
Horní Bradlo
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dangun
• Čas: Od 10:00 hodin
• Zkoušející: mistr Poklop Petr (7. dan)
• Místo: Horní Bradlo
Vloženo:
18.01.2024
5. 7. 2024
Praha
5. 7. 2024
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek Hosinsool
• Čas: Od 13:30 hodin
• Zkoušející: mistr Zámečník Martin (7. dan)
• Místo: Soustředění ve Španělsku, Praha
Vloženo:
29.01.2024
19. 7. 2024
Zbraslavice
19. 7. 2024
Zbraslavice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Hwarang
• Čas: Od 11:45 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Rekreační středisko U starého rybníka, Zbraslavice
Vloženo:
19.02.2024
19. 7. 2024
Zbraslavice
19. 7. 2024
Zbraslavice
Regionální technický seminář
• Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Rekreační středisko U starého rybníka, Zbraslavice
Vloženo:
19.02.2024
Změněno:
03.03.2024
29. 7. 2024
Zbraslavice
29. 7. 2024
Zbraslavice
Regionální technický seminář
• Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: hala, Rekreační středisko U Starého Rybníka , Zbraslavice
Vloženo:
03.03.2024
Změněno:
03.03.2024
31. 7. – 4. 8. 2024
Votice
31. 7. – 4. 8. 2024
Votice
Letní kemp s velmistrem Hwangem
Vloženo:
02.02.2024
Srpen 2024
1. 8. 2024
Zbraslavice
1. 8. 2024
Zbraslavice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
• Čas: Od 11:30 hodin
• Zkoušející: Heydušková Radka (6. dan)
• Místo: Rekreační středisko U Starého Rybníka, Zbraslavice
Vloženo:
05.05.2024
4. 8. 2024
Votice
4. 8. 2024
Votice
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Čas: Od 14:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: TKD centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
01.02.2024
Změněno:
12.02.2024
Září 2024
1. 9. 2024
Praha
1. 9. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
17.01.2024
11. 9. 2024
Praha
11. 9. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
17.01.2024
19. – 22. 9. 2024
Praha
19. – 22. 9. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – obecná část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
04.04.2024
19. – 23. 9. 2024
Kazachstán
19. – 23. 9. 2024
Kazachstán
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
23.04.2024
21. 9. 2024
Ostrava
21. 9. 2024
Ostrava
Ostrava Cup 2024
• Pořádá: klub Ostrava
• Místo: Sportovní hala Ostravské univerzity, Moravská Ostrava 3397, Moravská Ostrava a Přívoz
Vloženo:
29.01.2024
Změněno:
03.05.2024
28. 9. 2024
Týnec nad Sázavou
28. 9. 2024
Týnec nad Sázavou
Zářijový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA_MU
• započítává se do svazového žebříčku
• akce se záštitou svazu
Vloženo:
10.11.2023
Změněno:
03.05.2024
Říjen 2024
5. 10. 2024
Brno
5. 10. 2024
Brno
Řádné zasedání Valné hromady svazu
• Čas: Od 10:00 hodin
• Místo: Orea Congress Hotel, Brno
Vloženo:
05.03.2024
Změněno:
09.04.2024
11. – 14. 10. 2024
Polsko
11. – 14. 10. 2024
Polsko
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
26.03.2024
12. 10. 2024
Praha
12. 10. 2024
Praha
Prosek Cup 2024
• Místo: Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9 Prosek
Vloženo:
19.01.2024
Změněno:
03.05.2024
15. 10. 2024
15. 10. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024
Platí pro kandidáty na 4.–6. dan
Vloženo:
14.12.2023
18. – 19. 10. 2024
České Budějovice
18. – 19. 10. 2024
České Budějovice
2. kolo Poháru Českého svazu taekwon‑do ITF
• Místo: Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice
• započítává se do svazového žebříčku
Vloženo:
18.10.2023
Změněno:
03.05.2024
19. 10. 2024
Srbsko
19. 10. 2024
Srbsko
Serbia Open 2024
• Místo: Novi Sad, Srbsko
Vloženo:
23.04.2024
24. – 28. 10. 2024
Kypr
24. – 28. 10. 2024
Kypr
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
18.01.2024
Změněno:
18.01.2024
Listopad 2024
2. 11. 2024
Týnec nad Sázavou
2. 11. 2024
Týnec nad Sázavou
Listopadový Týnecký pohár – oblastní soutěž
• Pořádá: kluby Hwarang a Namu
• započítává se do svazového žebříčku
• akce se záštitou svazu
Vloženo:
10.11.2023
Změněno:
03.05.2024
2. – 8. 11. 2024
Uzbekistán
2. – 8. 11. 2024
Uzbekistán
World Cup Taekwon‑Do Games 2024
• Místo: Taškent, Uzbekistán
Vloženo:
23.01.2024
8. – 10. 11. 2024
Ostrava
8. – 10. 11. 2024
Ostrava
Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DAN
• započítává se do svazového žebříčku
• Místo: Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava
Vloženo:
11.07.2023
15. 11. 2024
15. 11. 2024
Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024
Platí pro kandidáty na 1.–3. dan
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
14.12.2023
25. 11. 2024
Velešín
25. 11. 2024
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
• Čas: Od 18:00 hodin
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Velešín, Družstevní 340, Velešín
Vloženo:
03.01.2024
Prosinec 2024
7. 12. 2024
Praha
7. 12. 2024
Praha
Ataxon OPEN 2024
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
14.06.2023
Změněno:
03.05.2024
14. 12. 2024
Brno
14. 12. 2024
Brno
Celorepublikový technický seminář
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
21.10.2023
Změněno:
13.12.2023
15. 12. 2024
Brno
15. 12. 2024
Brno
Celorepublikové zkoušky na technické stupně DAN
• Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu
• Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
21.10.2023
Změněno:
29.02.2024
Únor 2025
28. 2. – 2. 3. 2025
Praha
28. 2. – 2. 3. 2025
Praha
Memoriál Marka Lazora – Czech Open 2025
Vloženo:
21.04.2024
Duben 2025
28. 4. – 5. 5. 2025
Estonsko
28. 4. – 5. 5. 2025
Estonsko
Mistrovství Evropy 2025 v taekwondu ITF
• Místo: Tallinn, Estonsko
Vloženo:
21.04.2024
Květen 2025
17. 5. 2025
Praha
17. 5. 2025
Praha
Sonkal Open
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
06.05.2024
Prosinec 2025
6. 12. 2025
Praha
6. 12. 2025
Praha
Ataxon Open
• Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha
Vloženo:
06.05.2024
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI