Kalendář akcí

Prosinec 2022
2. 12. 2022
Klínec
2. 12. 2022
Klínec
Zkoušky na technické stupně kup – klub Circle
Čas: Od 17:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična TJ Klínec ( u fotbalového hřiště a mateřské školky), Klínec 142, Klínec
Vloženo:
18.10.2022
3. 12. 2022
Praha
3. 12. 2022
Praha
Ataxon OPEN 2022 v taekwondu ITF
• Výsledky se započítávají do Celoročního sportovního žebříčku Českého svazu Taekwon-Do ITF
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
22.09.2022
3. 12. 2022
Opava
3. 12. 2022
Opava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Opava
Čas: Od 14:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Ratibořská 45, Opava
Vloženo:
27.09.2022
3. 12. 2022
Opava
3. 12. 2022
Opava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Fighting Arena
Čas: Od 14:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Ratibořská 45, Opava
Vloženo:
25.11.2022
4. 12. 2022
Praha
4. 12. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.08.2022
6. 12. 2022
Brno
6. 12. 2022
Brno
Zkoušky na technické stupně kup – klub Brno
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl 61, Brno
Vloženo:
09.11.2022
7. 12. 2022
Praha
7. 12. 2022
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.08.2022
8. 12. 2022
Ostrava
8. 12. 2022
Ostrava
Ostrava Cup
• Pořádá: klub Ostrava
• Místo: ZŠ Horymírova, Ostrava
Vloženo:
04.10.2022
Změněno:
04.10.2022
8. 12. 2022
Třebíč
8. 12. 2022
Třebíč
Zkoušky na technické stupně kup – klub Koguryo
Čas: Od 18:10 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Sportovní hala Leopolda Pokorného, Fügnerova 1226/10, Třebíč
Vloženo:
24.10.2022
9. 12. 2022
Brno
9. 12. 2022
Brno
Zasedání Výkonného výboru svazu č. 4 / 2022
• Čas: Od 11:00 hodin
• Místo: Orea Congress Hotel, Brno
Vloženo:
02.11.2022
Změněno:
02.11.2022
10. 12. 2022
Brno
10. 12. 2022
Brno
Celorepublikový technický seminář v taekwondu ITF
• Čas: Od 10:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Hala FSS MUNI, Kamenice 753/5, Brno
Vloženo:
06.12.2021
Změněno:
16.11.2022
10. 12. 2022
Brno
10. 12. 2022
Brno
Svazové rozloučení s prezidentem svazu Ing. Markem Lazorem
Vloženo:
19.09.2022
Změněno:
16.11.2022
11. 12. 2022
Brno
11. 12. 2022
Brno
Zkoušky na technické stupně dan
Čas: Od 10:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise
Místo: Brno
Vloženo:
07.04.2022
Změněno:
12.12.2022
13. 12. 2022
Praha
13. 12. 2022
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Kerberos
Čas: Od 18:15 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Barrandov, Chaplinovo náměstí, Praha 5
Vloženo:
25.10.2022
Změněno:
25.10.2022
13. 12. 2022
Praha 5
13. 12. 2022
Praha 5
Zkoušky na technické stupně kup – klub Fénix
Čas: Od 18:15 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Chaplinovo náměstí 1, Praha 5
Vloženo:
28.11.2022
14. 12. 2022
Kolín
14. 12. 2022
Kolín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Silla
Čas: Od 17:30 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
25.10.2022
14. 12. 2022
Praha
14. 12. 2022
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Hwarang
Čas: Od 17:15 hodin
Zkoušející: Vomáčka Jaroslav (6. dan)
Místo: ZŠ Praha 5, Weberova 1090, Praha
Vloženo:
05.12.2022
15. 12. 2022
Ostrava
15. 12. 2022
Ostrava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ostrava
Čas: Od 16:45 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Horymírova, Horymírova 2978/100, Ostrava
Vloženo:
04.10.2022
15. 12. 2022
Ostrava
15. 12. 2022
Ostrava
Regionální technický seminář od 1. danu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Horymirova, Horymirova 2978/100, Ostrava
Vloženo:
05.10.2022
Změněno:
05.10.2022
15. 12. 2022
Ostrava
15. 12. 2022
Ostrava
Zkoušky na technické stupně kup – klub Dokwan
Čas: Od 16:45 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Horymírova 2978/100, Ostrava
Vloženo:
28.11.2022
15. 12. 2022
Týnec nad Sázavou
15. 12. 2022
Týnec nad Sázavou
Zkoušky na technické stupně kup – klub Hwarang
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: Vomáčka Jaroslav (6. dan)
Místo: ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského , Týnec nad Sázavou
Vloženo:
05.12.2022
15. 12. 2022
Kaplice
15. 12. 2022
Kaplice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 06:20 hodin
Zkoušející: Císař Aleš (6. dan)
Místo: SOŠ Kaplice, Linecká 368, Kaplice
Vloženo:
11.12.2022
16. 12. 2022
Bělá pod Bezdězem
16. 12. 2022
Bělá pod Bezdězem
Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična při ZŠ, Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem
Vloženo:
08.11.2022
16. 12. 2022
Velešín
16. 12. 2022
Velešín
Zkoušky na technické stupně kup – klub Velešín
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: mistr Prokeš Milan (7. dan)
Místo: kino Velešín, Družstevní 364, Velešín
Vloženo:
28.11.2022
16. – 18. 12. 2022
Praha
16. – 18. 12. 2022
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
19. 12. 2022
Lišov
19. 12. 2022
Lišov
Zkoušky na technické stupně kup – klub Nomo
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična SOU Lišov, Třída 5. května 3, Lišov
Vloženo:
10.11.2022
20. 12. 2022
Praha
20. 12. 2022
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Toigae
Čas: Od 18:15 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ, tělocvična, Nám Svobody 1, Praha
Vloženo:
19.10.2022
Změněno:
07.11.2022
20. 12. 2022
Praha
20. 12. 2022
Praha
Zkoušky na technické stupně kup – klub Sabom
Čas: Od 18:15 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Nám Svobody 1, Praha
Vloženo:
24.11.2022
21. 12. 2022
Třeboň
21. 12. 2022
Třeboň
Zkoušky na technické stupně kup – klub Třeboň
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična SPŠ SOU a OA Třeboň, Táboritská , Třeboň
Vloženo:
21.11.2022
21. 12. 2022
Frýdek-Místek
21. 12. 2022
Frýdek-Místek
Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-Místek
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: Chlebek David (4. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
08.12.2022
21. 12. 2022
Kralupy nad Vltavou
21. 12. 2022
Kralupy nad Vltavou
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ohdokwan
Čas: Od 17:00 hodin
Zkoušející: Adamojurka Zdeněk (4. dan)
Místo: tělocvična ZŠ, Komenského nám. 198, Kralupy nad Vltavou
Vloženo:
13.12.2022
21. 12. 2022
Nupaky
21. 12. 2022
Nupaky
Zkoušky na technické stupně kup – klub Namu
Čas: Od 18:30 hodin
Zkoušející: Weidlich Jan (4. dan)
Místo: Společenské centrum, Průběžná 568, Nupaky
Vloženo:
15.12.2022
22. 12. 2022
Milovice
22. 12. 2022
Milovice
Zkoušky na technické stupně kup – klub Milovice
Čas: Od 18:00 hodin
Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična v budově Rodinného centra, ZUŠ, Komenského 581, Milovice
Vloženo:
14.12.2022
23. 12. 2022
Náměšť nad Oslavou
23. 12. 2022
Náměšť nad Oslavou
Zkoušky na technické stupně kup – klub Ilkyok
Čas: Od 16:00 hodin
Zkoušející: Kuba Tomáš (6. dan)
Místo: ZŠ Komenského, Komenského nám. 53, Náměšť nad Oslavou
Vloženo:
21.12.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI