Kalendář akcí

Květen 2024
1. 5. 2024
Votice
1. 5. 2024
Votice
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
11.01.2024
4. 5. 2024
Praha
4. 5. 2024
Praha
Fyzioterapeutický seminář
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: Vrbova 1233, Praha-Braník
Vloženo:
24.11.2023
Změněno:
21.03.2024
7. 5. 2024
Zlín
7. 5. 2024
Zlín
Odborný seminář od 10. kupu do 4. danu
• Čas: Od 18:00 do 21:00 hodin
• Vede: Gavlas Filip (4. dan)
• Místo: Univerzita T. B., budova U5-Fakulta aplikované informatiky, Nad Stráněmi 4511, Zlín
Vloženo:
29.04.2024
15. 5. 2024
Zlín
15. 5. 2024
Zlín
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Štefánikova (vedle Univerzity Tomáše Bati), Štefánikova 2514, Zlín
Vloženo:
26.04.2024
16. 5. 2024
Ostrava
16. 5. 2024
Ostrava
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 16:30 do 18:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava
Vloženo:
13.12.2023
16. 5. 2024
Ostrava
16. 5. 2024
Ostrava
Regionální technický seminář od 3. danu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Horymírova - tělocvična, Horymírova 1, Ostrava
Vloženo:
13.12.2023
17. 5. 2024
Kolín
17. 5. 2024
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Tělocvična 2.ZŠ, vchod dvorem z ulice Jaselská (jako vždy), Kmochva 943, Kolín
Vloženo:
11.02.2024
18. 5. 2024
Sojovice
18. 5. 2024
Sojovice
Fyzioterapeutický seminář
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: ZŠ Sojovice, Sojovice 166, Sojovice
Vloženo:
11.02.2024
Změněno:
21.03.2024
19. 5. 2024
Praha
19. 5. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
• Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
24. – 26. 5. 2024
Praha
24. – 26. 5. 2024
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Přihlášení: kontaktujte technické oddělení
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
08.10.2023
Změněno:
13.10.2023
25. – 26. 5. 2024
Beztahov
25. – 26. 5. 2024
Beztahov
Seminář na nůž
• Místo: Beztahov
• Čas: příjezd 18:00
• Vede: Mistr Martin Zámečník
Vloženo:
22.05.2024
29. 5. 2024
Praha
29. 5. 2024
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
• Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
07.01.2024
31. 5. – 2. 6. 2024
Praha
31. 5. – 2. 6. 2024
Praha
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: Aquapalace Hotel Praha, Pražská 137, Čestlice
Vloženo:
14.12.2023
Změněno:
19.03.2024
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI