Kalendář akcí

Únor 2023
3. 2. 2023
Plzeň
3. 2. 2023
Plzeň
Regionální technický seminář od 4. kupu
Čas: Od 19:30 do 21:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Krašovská Aktivity centrum - sportovní hala, Krašovská 1696/30, Plzeň
Vloženo:
10.01.2023
15. 2. 2023
Praha
15. 2. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
17. – 19. 2. 2023
Praha
17. – 19. 2. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
07.11.2022
19. 2. 2023
Praha
19. 2. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
22. 2. 2023
Velešín
22. 2. 2023
Velešín
Regionální technický seminář od 2. kupu do 8. danu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična ZŠ Velešín, Družstevní , Velešín
Vloženo:
04.02.2023
23. 2. 2023
Brno
23. 2. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
24. – 26. 2. 2023
Praha
24. – 26. 2. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: FTVS UK
Vloženo:
07.11.2022
Změněno:
07.11.2022
24. – 26. 2. 2023
Velešín
24. – 26. 2. 2023
Velešín
Odborný seminář „sebeobrana, použití nože a obrany a jiných pomůcek“
• akce se záštitou svazu
• Pořádá: klub Velešín
• Vede: mistr Prokeš Milan (7. dan), Císař Aleš (6. dan)
Vloženo:
03.02.2023
25. 2. 2023
Opava
25. 2. 2023
Opava
Regionální odborný seminář „Broušení techniky“
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: Ratibořská 45, Opava
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
05.01.2023
Březen 2023
3. – 5. 3. 2023
Praha
3. – 5. 3. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
11. 3. 2023
Hlučín
11. 3. 2023
Hlučín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Velká tělocvična, Cihelní 1417/8, Hlučín
Vloženo:
18.01.2023
16. – 20. 3. 2023
Řecko
16. – 20. 3. 2023
Řecko
Mezinárodní technický seminář a instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
25.11.2022
Změněno:
25.11.2022
24. 3. 2023
Kolín
24. 3. 2023
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: vchod přes dvůr z ulice Jaselská, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
14.12.2022
25. 3. 2023
25. 3. 2023
Regionální odborný seminář „Broušení techniky“
• Vede: Svitek Martin (6. dan)
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
05.01.2023
25. – 26. 3. 2023
online
25. – 26. 3. 2023
online
Mezinárodní instruktorský kurz ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
24.11.2022
Změněno:
14.12.2022
26. 3. 2023
Praha
26. 3. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
02.02.2023
30. 3. 2023
Brno
30. 3. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
31. 3. 2023
Plzeň
31. 3. 2023
Plzeň
Regionální technický seminář od 4. kupu
Čas: Od 19:30 do 21:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Krašovská Aktivity centrum-sportovni hala, Krašovská 1696/30, Plzeň
Vloženo:
04.02.2023
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
31. 3. – 2. 4. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
Duben 2023
2. 4. 2023
Praha
2. 4. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
26. 4. 2023
Praha
26. 4. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
27. 4. 2023
Brno
27. 4. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
Květen 2023
8. 5. 2023
Praha
8. 5. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
12. – 14. 5. 2023
Praha
12. – 14. 5. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 1. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
25. 5. 2023
Brno
25. 5. 2023
Brno
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Cejl , Brno
Vloženo:
08.01.2023
26. – 28. 5. 2023
Praha
26. – 28. 5. 2023
Praha
Mezinárodní technický seminář ITF
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
• Místo: bude upřesněno
Vloženo:
14.12.2022
Červen 2023
2. 6. 2023
Kolín
2. 6. 2023
Kolín
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:00 do 19:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: tělocvična 2. ZŠ, vchod zadem přes dvůr z ulice Jaselská, Kmochova 943, Kolín
Vloženo:
30.01.2023
2. – 4. 6. 2023
Praha
2. – 4. 6. 2023
Praha
Školení trenérů licence B – 2. část
• Pořádá: VOŠ ČUS
Vloženo:
16.09.2022
Změněno:
16.09.2022
14. 6. 2023
Frýdek-Místek
14. 6. 2023
Frýdek-Místek
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 18:30 do 20:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Tělocvična 8. ZŠ, ČSA 570, Frýdek-Místek
Vloženo:
08.01.2023
Červenec 2023
31. 7. 2023
Zbraslavice
31. 7. 2023
Zbraslavice
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: Rekreační středisko U Starého Rybníky , Zbraslavice
Vloženo:
30.01.2023
Srpen 2023
1. – 6. 8. 2023
Votice
1. – 6. 8. 2023
Votice
XXI. Letní kemp taekwonda ITF
• Pořádá: klub Gebaek Hosinsool
• Místo: TKD centrum Beztahov, Votice
Vloženo:
01.02.2023
Změněno:
01.02.2023
Září 2023
3. 9. 2023
Praha
3. 9. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
Říjen 2023
11. 10. 2023
Praha
11. 10. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
29. 10. 2023
Praha
29. 10. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
Listopad 2023
26. 11. 2023
Praha
26. 11. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
Prosinec 2023
3. 12. 2023
Praha
3. 12. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 2. kupu
Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
6. 12. 2023
Praha
6. 12. 2023
Praha
Regionální technický seminář od 4. danu
Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin
Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Místo: ZŠ Campanus, Praha
Vloženo:
08.01.2023
9. 12. 2023
Brno
9. 12. 2023
Brno
Celorepublikový technický seminář
• Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan)
Vloženo:
14.12.2022
Změněno:
14.12.2022
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI