Pomocní trenéři

Jmenný seznam držitelů 4. trenérské třídy v Českém svazu taekwon‑do ITF.

Pomocný trenér není plně kvalifikovaným trenérem a nesmí samostatně vést tréninky.

Příjmení a jméno Klub Platnost od Platnost do
5. Krejzlová Martina Narama 18.09.2005 neomezeno
17. Urbancová Michaela Velešín 18.09.2005 neomezeno
20. Lazorik Peter Frýdek-Místek 18.09.2005 neomezeno
32. Weigertová Soňa Kerberos 12.02.2006 neomezeno
37. Mudrák Jiří Sonkal 12.02.2006 neomezeno
56. Konečný Lukáš Opava 01.01.2007 neomezeno
57. Tietz Marek Opava 01.01.2007 neomezeno
68. Košátko Michal Frýdek-Místek 01.01.2007 neomezeno
78. Krubová Zuzana Koguryo 27.08.2007 neomezeno
80. Mašek Jaroslav Koguryo 03.09.2007 neomezeno
89. Urban Jaroslav Panter 03.06.2007 neomezeno
117. Jacko Karel Dangun 30.06.2008 neomezeno
137. Kosík Martin, Bc. Frýdek-Místek 09.01.2009 neomezeno
139. Koubková Tereza Gebaek Hosinsool 09.01.2009 neomezeno
153. Drábková Lucie Opava 14.07.2009 neomezeno
154. Raida Martin, Mgr. Opava 14.07.2009 neomezeno
163. Kysela Tomáš Velešín 22.09.2009 neomezeno
164. Bartoš Zbyněk Pardubice 07.10.2009 neomezeno
172. Hloušková Lada Dokwan 29.01.2010 neomezeno
180. Simotová Vendula, Ing. Tongil 29.03.2010 neomezeno
186. Pour Václav, Mgr. Tongil 06.04.2010 neomezeno
187. Pösingerová Anna Kwangmyong 28.05.2010 neomezeno
202. Táborská Žaneta Třeboň 21.06.2010 neomezeno
214. Klomfar Ladislav Nomo 07.02.2011 neomezeno
223. Tulach Jan Narama 09.09.2011 neomezeno
241. Vojtek Tomáš Ostrava 10.01.2012 neomezeno
284. Ondráček Robert Velešín 26.04.2013 neomezeno
285. Holečková Veronika Sonkal 19.05.2013 neomezeno
294. Profant Jan Třeboň 19.06.2013 neomezeno
296. Suder Michal Ostrava 10.09.2013 neomezeno
297. Fryštacký Milan Ostrava 10.09.2013 neomezeno
298. Lampartová Andrea Kangsong 10.09.2013 neomezeno
307. Fröhlichová Petra Joomuk 21.10.2013 neomezeno
329. Dotlačil Antonín Gebaek Hosinsool 13.02.2014 neomezeno
334. Ranoš David Kangsong 30.03.2014 neomezeno
336. Svoboda Matěj Frýdek-Místek 30.05.2014 neomezeno
337. Matzner Vlastimil Kangsong 09.06.2014 neomezeno
339. Ženatík Oliver Fighting Arena 14.08.2014 neomezeno
342. Jonšta Jakub Fighting Arena 14.08.2014 neomezeno
345. Maříková Miroslava Nomo 24.08.2014 neomezeno
349. Fůs Michal Ostrava 25.08.2014 neomezeno
351. Sklenář Zdeněk Ostrava 25.08.2014 neomezeno
353. Žalmanová Lenka Kwangmyong 22.09.2014 neomezeno
359. Lutzová Marie Sonkal 07.02.2015 neomezeno
363. Heřmánek Jan Hwarang 07.02.2015 neomezeno
364. Chládek Štěpán Hwarang 07.02.2015 neomezeno
370. Svoboda Tomáš Gebaek Hosinsool 10.05.2015 neomezeno
371. Fejta Tomáš Koguryo 01.06.2015 neomezeno
376. Homolka Jiří Třeboň 31.12.2015 neomezeno
377. Máchová Eliška Třeboň 31.12.2015 neomezeno
381. Smejkal Marcel Ilkyok 01.01.2016 neomezeno
384. Černý Miroslav Namu 13.01.2016 neomezeno
385. Kůs Pavel Namu 13.01.2016 neomezeno
388. Thun Tomáš ml. Pardubice 16.01.2016 neomezeno
396. Bartizal Jaroslav Velešín 09.02.2016 neomezeno
401. Novák Miroslav Sonkal 03.04.2016 neomezeno
402. Kindl Herbert Sonkal 03.04.2016 neomezeno
414. Špytková Kateřina Gebaek 09.06.2016 neomezeno
415. Studna Martin Fénix 20.06.2016 neomezeno
417. Hořava Jakub Ostrava 18.07.2016 neomezeno
418. Fryštacký Jan Ostrava 18.07.2016 neomezeno
419. Fůsová Adéla Ostrava 18.07.2016 neomezeno
420. Špytková Michaela Gebaek 09.08.2016 neomezeno
425. Kotásková Barbora Frýdek-Místek 11.10.2016 neomezeno
426. Krušinová Jana Frýdek-Místek 11.10.2016 neomezeno
427. Tomášek Martin, Mgr. Opava 07.01.2017 neomezeno
429. Šenkýřová Lenka Pardubice 06.03.2017 neomezeno
431. Pešek David Pardubice 22.02.2018 neomezeno
432. Andrejič Nikola Tongil 22.03.2018 neomezeno
434. Vebr Jaroslav Fénix 16.07.2018 neomezeno
435. Oravec Dominika Fénix 16.07.2018 neomezeno
440. Beránek Michal Nomo 12.12.2019 neomezeno
441. Procházka David Gebaek Hosinsool 02.10.2020 neomezeno
442. Oliva Petr Gebaek Hosinsool 02.10.2020 neomezeno
443. Žilinská Veronika Sonkal 24.11.2020 neomezeno
446. Špaňúr Martin Pardubice 24.03.2022 neomezeno
448. Mikešová Jana Velešín 30.09.2022 neomezeno
449. Kučerová Petra Velešín 30.09.2022 neomezeno
450. Cvik Josef Velešín 30.09.2022 neomezeno
451. Abelová Alena Nomo 03.10.2022 neomezeno
452. Vald Denis Toigae 13.11.2022 neomezeno
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI