Rozhodčí

Jmenný seznam aktuálních národních a mezinárodních rozhodcovských licencí v Českém svazu taekwon‑do ITF.

Chcete se stát kvalifikovaným rozhodčím?
Všechny potřebné informace naleznete ve směrnici č. 15.

Mezinárodní rozhodčí

Mezinárodní rozhodčí jsou držiteli mezinárodní licence třídy A vydané ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech mezinárodních soutěžích, zejména mistrovstvích světa, mistrovstvích Evropy a turnajích A-class.

Číslo licence Příjmení a jméno Klub Platnost od Platnost do
A–902 Kaňka Rostislav, MUDr. Tongil 13.02.2005 neomezeno
A–1051 Mácha Zbyněk, Bc. Třeboň 09.10.2007 neomezeno
A–1052 Lazorová Jana, Mgr. Ostrava 09.10.2007 neomezeno
A–1053 Vrábel Ondřej Sonkal 09.10.2007 neomezeno
A–1113 Teslík Jiří, Bc. Ostrava 02.08.2010 neomezeno
A–1200 Kuba Tomáš Ilkyok 24.11.2013 neomezeno
A–1201 Kolář Radek, Ing. Pardubice 24.11.2013 neomezeno
A–1378 Kobylarz Michal, Mgr. Koguryo 29.01.2017 neomezeno
A–1379 Smejkal Petr Toigae 29.01.2017 neomezeno
A–1380 Kajzar Alan Ostrava 29.01.2017 neomezeno
A–1542 Macháň Libor Brno 20.06.2018 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Národní rozhodčí

Národní rozhodčí jsou držiteli mezinárodní licence třídy B vydané ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech národních soutěžích, mistrovstvích Evropy a turnajích A-class.

Číslo licence Příjmení a jméno Klub Platnost od Platnost do
B–621 Weidlich Jan Namu 13.02.2005 neomezeno
B–622 Zámečník Martin Gebaek Hosinsool 13.02.2005 neomezeno
B–623 Bareš Pavel, Ing. Sonkal 13.02.2005 neomezeno
B–624 Kaňka Rostislav, MUDr. Tongil 13.02.2005 neomezeno
B–625 Teslík Jiří, Bc. Ostrava 13.02.2005 neomezeno
B–626 Martiník Lukáš Martiník 13.02.2005 neomezeno
B–636 Vrábel Ondřej Sonkal 30.10.2005 neomezeno
B–885 Geyer Jakub, Mgr. Tongil 29.01.2017 neomezeno
B–914 Lienerová Lucie, Bc. et BcA. Brno 21.08.2018 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Svazoví rozhodčí

Svazoví rozhodčí jsou držiteli národní licence třídy C vydané Českým svazem taekwon‑do ITF a jsou kvalifikováni rozhodovat na všech soutěžích v rámci svazu.

Číslo licence Příjmení a jméno Klub Platnost od Platnost do
C–011 Žilák Marián Toigae 26.01.2019 21.05.2025
C–012 Dvořáček Jan Sonkal 22.02.2020 22.02.2023
C–013 Seménková Lenka Gebaek Hosinsool 22.02.2020 22.02.2023
C–016 Faltin Jiří Sonkal 26.01.2019 05.03.2025
C–017 Vomáčková Věra Hwarang 06.01.2018 neomezeno
C–018 Vomáčka Jaroslav Hwarang 06.01.2018 neomezeno
C–022 Názlerová Eva Panter 26.01.2019 20.09.2023
C–024 Šedina Radek Silla 26.01.2019 13.05.2025
C–031 Povýšil David Gebaek Hosinsool 06.01.2018 20.05.2025
C–033 Fröhlichová Petra Joomuk 15.06.2019 15.06.2025
C–033 Fröhlichová Petra Joomuk 15.06.2019 15.06.2025
C–034 Matoušek Rudolf, Ing. Koguryo 24.02.2018 11.11.2100
C–045 Lazor Marek, Ing. Ostrava 23.05.2020 neomezeno
C–046 Moravcová Adéla, Mgr. Frýdek-Místek 15.06.2019 15.06.2025
C–047 Chlebek David Frýdek-Místek 15.06.2019 11.11.2100
C–051 Pantlík Dalibor Frýdek-Místek 15.06.2019 12.11.2025
C–055 Špytková Kateřina Gebaek 20.09.2020 20.09.2023
C–057 Štekerová Tereza Sonkal 26.01.2019 20.09.2023
C–058 Kovářová Jana Sonkal 26.01.2019 20.09.2023
C–060 Hladki Alexsandr Dangun 26.01.2019 23.04.2025
C–063 Svitek Martin, Mgr. Sonkal 26.01.2019 neomezeno
C–069 Vavrinec Michal Silla 22.02.2020 22.02.2023
C–071 Uhrová Zuzana Dangun 22.02.2020 22.02.2023
C–072 Hladki Michal Dangun 22.02.2020 22.02.2023
C–073 Halperin Gavin Gebaek Hosinsool 22.02.2020 22.02.2023
C–074 Zejval Vojtěch Gebaek 22.02.2020 22.02.2023
C–075 Lašťovková Martina Silla 22.02.2020 22.02.2023
C–076 Hvězda Martin Hwarang 22.02.2020 22.02.2023
C–077 Svoboda Patrik Ostrava 23.05.2020 23.05.2023
C–078 Suderová Markéta, Ing. Ostrava 23.05.2020 23.05.2023
C–079 Mertová Vendula Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–080 Kropáč Vojtěch Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–081 Cholevík Petr Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–082 Kotásková Barbora Frýdek-Místek 23.05.2020 23.05.2023
C–083 Šamal Kamil, Ing. Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–084 Tvardek Jakub 23.05.2020 23.05.2023
C–085 Tvrdíková Anna Marie Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–086 Krečmerová Dorota Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–087 Šebestová Klára Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–088 Tobolová Tereza Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–089 Boučková Vendula Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–090 Vltavský Martin Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–091 Jonšta Jakub Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–092 Ženatík Oliver Fighting Arena 23.05.2020 23.05.2023
C–096 Beresh Karina Namu 26.01.2019 05.03.2025
C–098 Heřmánek Jan Hwarang 26.01.2019 13.05.2025
C–100 Procházka Adam Jiří Gebaek Hosinsool 26.01.2019 23.04.2025
C–105 Máchová Eliška Třeboň 26.01.2019 20.09.2023
C–106 Čurdová Anežka Viktorie Třeboň 26.01.2019 20.09.2023
C–108 Rubeš Zdeněk, PhDr. Tongil 26.01.2019 neomezeno
C–109 Šesták Přemysl Tongil 26.01.2019 neomezeno
C–111 Veselý Dalibor, MUDr. Fénix 26.01.2019 23.04.2025
C–112 Sluka Dominik Velešín 26.01.2019 20.09.2023
C–114 Novotný Jakub, DiS. Dallyon 26.01.2019 neomezeno
C–122 Nekorancová Aneta Gebaek 20.09.2020 20.09.2023
C–123 Špytková Michaela Gebaek 20.09.2020 20.09.2023
C–124 Jeřábek František Velešín 20.09.2020 neomezeno
C–125 Hvězdová Pavla Hwarang 20.09.2020 20.09.2023
C–126 Kokášová Veronika Hwarang 20.09.2020 20.09.2023
C–127 Frenková Martina Nomo 20.09.2020 20.09.2023
C–128 Nguyen Hai Anh Nomo 20.09.2020 20.09.2023
C–129 Pokojová Jana Brno 20.09.2020 20.09.2023
C–130 Weidlichová Lada, Mgr. Namu 20.09.2020 neomezeno
C–131 Krušinová Jana Frýdek-Místek 20.09.2020 20.09.2023
C–132 Postl Ondřej Pedagog 20.09.2020 20.09.2023
C–133 Zipserová Antonie Fighting Arena 20.09.2020 20.09.2023
C–134 Pavelek Lukáš Opava 20.09.2020 20.09.2023
C–135 Holcová Karolína Milovice 20.09.2020 20.09.2023
C–136 Brož Jiří Pardubice 20.09.2020 20.09.2023
C–137 Skalický Vít Gebaek Hosinsool 20.09.2020 20.09.2023
C–138 Skalický Petr Gebaek Hosinsool 20.09.2020 20.09.2023
C–139 Krbcová Anna Gebaek Hosinsool 20.09.2020 20.09.2023
C–140 Minaříková Marcela Gebaek Hosinsool 20.09.2020 20.09.2023
C–141 Koubková Magdaléna Gebaek Hosinsool 20.09.2020 20.09.2023
C–142 Gola Tomáš Fighting Arena 20.09.2020 20.09.2023
C–143 Pavlas Ondřej Gebaek Hosinsool 20.09.2020 20.09.2023
C–144 Faltin Ondřej Sonkal 20.09.2020 20.09.2023
C–145 Rýdlová Karolína Gebaek 20.09.2020 20.09.2023
C–146 Rožboudová Veronika Třeboň 20.09.2020 20.09.2023
C–147 Tošnarová Petra Hwarang 20.09.2020 20.09.2023
C–148 Mraček Jan, Mgr. Třeboň 20.09.2020 neomezeno
C–149 Šiveňová Hana Tongil 20.09.2020 neomezeno
C–150 Chlebek Adam Fighting Arena 20.09.2020 20.09.2023
C–151 Zejval Tomáš Gebaek 20.09.2020 20.09.2023
C–152 Chmelíková Karolína Sonkal 20.09.2020 20.09.2023
C–153 Gagloeva Vitaliya Sonkal 20.09.2020 20.09.2023
C–154 Randák Ondřej Fénix 20.09.2020 20.09.2023
C–155 Kopecká Martina Silla 20.09.2020 20.09.2023
C–156 Gavlas Filip, Ing., DiS. Frýdek-Místek 20.09.2020 20.09.2023
C–157 Zachrdla Jan Milovice 20.09.2020 20.09.2023
C–158 Jíchová Petra Silla 20.09.2020 20.09.2023
C–159 Andrejič Nikola Tongil 05.03.2022 05.03.2025
C–160 Bacílek Matěj Silla 23.04.2022 23.04.2025
C–161 Podracká Nikol Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–162 Tondl Matěj Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–163 Heydušková Petra Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–164 Weidlichová Anna Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–165 Kargerová Valentýna Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–166 Anděl Filip Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–167 Stuchl Matyáš Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–168 Štěrba Richard Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–169 Klubničkin Anton Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–170 Jakobová Anna Gebaek Hosinsool 21.05.2022 21.05.2025
C–171 Janiš Jan Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–172 Sekera Lukáš Sabom 21.05.2022 21.05.2025
C–173 Rezlerová Valérie Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–174 Janišová Kateřina Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–175 Hrdlička Maxmilián Toigae 21.05.2022 21.05.2025
C–176 Paľuch Miroslav Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–177 Ponížilová Apolena Namu 21.05.2022 21.05.2025
C–178 Skála Hubert Sonkal 21.05.2022 21.05.2025
C–179 Svoboda Ondřej Dangun 21.05.2022 21.05.2025
C–180 Odstrčilová Jana Gebaek Hosinsool 21.05.2022 21.05.2025
C–181 Mišovic Matěj Gebaek Hosinsool 21.05.2022 21.05.2025
C–182 Pospíšil Dominik Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–183 Kratochvíl Jan, Ing. Dangun 21.05.2022 01.01.2100
C–184 Martínek Jiří Silla 21.05.2022 21.05.2025
C–185 Tihelka Kamil Opava 11.06.2022 01.01.2100
C–186 Křižánek Ondřej Ostrava 11.06.2022 11.06.2025
C–187 Svoboda Martin Ostrava 11.06.2022 11.06.2025
C–188 Čech Radim Opava 11.06.2022 11.06.2025
C–189 Koláčková Alexandra Frýdek-Místek 21.06.2022 21.06.2025
C–190 Peterek Tomáš, Ing. Ostrava 11.06.2022 11.06.2025
C–191 Hořava Jakub Ostrava 11.06.2022 11.06.2025
C–192 Ondráček Tomáš Brno 23.09.2022 23.09.2025
C–193 Povýšil David Gebaek Hosinsool 20.05.2022 20.05.2025
C–194 Talacek Robin, Mgr. Ostrava 11.06.2022 11.06.2025
C–195 Hůdová Klára Velešín 22.10.2022 22.10.2025
C–196 Rouha Jan Velešín 22.10.2022 22.10.2025
C–198 Václavík David Velešín 22.10.2022 22.10.2025
C–199 Reissig Lukáš Hwarang 22.10.2022 22.10.2025
C–200 Prokeš Milan, Ing. Velešín 22.10.2022 21.10.2100
C–201 Císař Aleš Velešín 22.10.2022 21.10.2100
C–202 Císařová Hana, Mgr. Velešín 22.10.2022 21.10.2100
C–203 Císař Jakub Velešín 22.10.2022 22.10.2025
C–204 Císař Matěj Velešín 22.10.2022 22.10.2025
C–205 Salátek Michael Hwarang 22.10.2022 22.10.2025
C–206 Kučerová Petra Velešín 22.10.2022 22.10.2025
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI