Trenéři

Jmenný seznam aktuálních národních a mezinárodních trenérských licencí v Českém svazu taekwon‑do ITF.

Trenér taekwonda se správně nazývá instruktor (korejsky sabom), případně asistent instruktora (korejsky pusabom), podle dosažené kvalifikace a dosaženého technického stupně. Pouze ti nejkvalifikovanější instruktoři mohou používat tituly mistr (korejsky sahjon), případně velmistr (korejsky sasong).

Chcete se stát kvalifikovaným asistentem instruktora nebo dokonce instruktorem?
Všechny potřebné informace naleznete ve směrnici č. 4.

Mezinárodní instruktoři

Mezinárodní instruktoři jsou držiteli národní licence (1. nebo 2. trenérské třídy) vydané Českým svazem taekwon‑do ITF (číslo před lomítkem) a zároveň i mezinárodní licence vydané ITF (číslo za lomítkem). Mezinárodní instruktoři jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v České republice i v zahraničí, vést semináře a provádět zkoušky na technické stupně, vše dle platné legislativy svazu a ITF.

Pořadí Příjmení a jméno Klub Čísla licencí Platnost od Platnost do
1. Heydušková Radka, Ing. Silla A–001 / 1479 07.08.2005 neomezeno
2. Lazorová Jana, Mgr. Ostrava A–002 / 1438 07.08.2005 neomezeno
3. Smejkal Petr Toigae A–004 / 1714 01.01.2007 neomezeno
4. Macháň Libor Brno A–005 / 1545 11.02.2013 neomezeno
5. Koziarová Jana, Ing. Frýdek-Místek A–006 / 1715 04.05.2013 neomezeno
6. Mraček Jan, Mgr. Třeboň A–007 / 1672 01.09.2014 neomezeno
7. Zámečník Martin Gebaek Hosinsool B–001 / 1456 07.08.2005 neomezeno
8. Pařík Petr, Ing., Ph.D. Kerberos B–002 / 1480 07.08.2005 neomezeno
9. Svitek Martin, Mgr. Sonkal B–003 / 1716 26.06.2006 neomezeno
10. Kratochvíl Jan, Ing. Dangun B–004 / 1650 13.02.2007 neomezeno
11. Adamojurka Zdeněk Ohdokwan B–005 / 1481 12.12.2006 neomezeno
12. Juhás Jozef Joomuk B–009 / 1440 12.12.2006 neomezeno
13. Prokeš Milan, Ing. Velešín B–012 / 1455 15.05.2007 neomezeno
14. Poklop Petr Dangun B–014 / 1454 10.09.2007 neomezeno
15. Vomáčka Jaroslav Hwarang B–015 / 1470 28.03.2007 neomezeno
16. Kaňka Rostislav, MUDr. Tongil B–016 / 1437 10.11.2007 neomezeno
17. Weidlich Jan Namu B–017 / 2169 01.12.2007 neomezeno
18. Weidlichová Lada, Mgr. Namu B–018 / 2170 01.12.2007 neomezeno
19. Kolář Radek, Ing. Pardubice B–019 / 1648 30.05.2007 neomezeno
20. Kuba Tomáš Ilkyok B–022 / 1649 04.08.2009 neomezeno
21. Císař Aleš Velešín B–025 / 1717 17.12.2011 neomezeno
22. Opuszyński Michal Kangsong B–027 / 1550 18.04.2012 neomezeno
23. Šindler Petr, Ing. Chonji B–028 / 1647 01.05.2012 neomezeno
24. Bor Michal Chonji B–029 / 1646 01.05.2012 neomezeno
25. Císařová Hana, Mgr. Velešín B–032 / 2177 26.04.2013 neomezeno
26. Birkášová Kateřina Dokwan B–034 / 1718 21.10.2013 neomezeno
27. Chaloupka Zdeněk st., Ing. Bc. Třeboň B–035 / 1719 18.12.2013 neomezeno
28. Švanda Vladimír, Ing. Sonkal B–037 / 1732 21.03.2014 neomezeno
29. Kobylarz Michal, Mgr. Koguryo B–039 / 1872 01.06.2015 neomezeno
30. Chaloupka Jan ml., Ing. Nomo B–040 / 1871 09.08.2015 neomezeno
31. Tihelka Kamil Opava B–041 / 1893 01.12.2015 neomezeno
32. Rubeš Zdeněk, PhDr. Tongil B–042 / 1876 20.01.2016 neomezeno
33. Chaloupka Jan st. Nomo B–043 / 1875 20.01.2016 neomezeno
34. Vomáčková Věra Hwarang B–045 / 1471 14.03.2015 neomezeno
35. Komrska Tomáš, Ing. Gebaek Hosinsool B–048 / 2041 20.12.2017 neomezeno
36. Novotný Jakub, DiS. Dallyon B–049 / 2042 20.12.2017 neomezeno
37. Lienerová Lucie, Mgr.et.BcA Brno B–051 / 2375 12.10.2018 neomezeno
38. Gavlas Filip, Ing., DiS. Frýdek-Místek B–052 / 2372 19.03.2019 neomezeno
39. Šiveňová Hana Tongil B–055 / 2171 12.12.2019 neomezeno
40. Vyzrál Aleš Narama B–056 / 2213 12.12.2019 neomezeno
41. Šesták Přemysl Tongil B–057 / 2212 14.03.2020 neomezeno
42. Chlebek David, MUDr. Frýdek-Místek B–059 / 2373 12.06.2021 neomezeno
43. Vrábel Ondřej Sonkal B–060 / 1439 31.07.2021 neomezeno
44. Mácha Zbyněk, Bc. Třeboň B–061 / 1617 31.07.2021 neomezeno
45. Vavruška Zdeněk Gebaek B–062 / 1594 31.07.2021 neomezeno
46. Jeřábek František Velešín B–063 / 2343 02.08.2021 neomezeno
47. Šmíd Pavel, Ing. Velešín B–064 / 2344 16.08.2021 neomezeno
48. Pavelka Zdeněk Gebaek Hosinsool B–066 / 2465 26.11.2021 neomezeno
49. Matoušek Rudolf, Ing. Koguryo B–067 / 2374 10.12.2021 neomezeno
50. Suderová Markéta, Ing. Ostrava B–070 / 2461 26.02.2022 neomezeno
51. Šnábl Pavel, Ing. Sonkal B–072 / 2462 11.04.2022 neomezeno
52. Hvězda Martin Hwarang B–074 / 2416 19.11.2022 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Národní instruktoři

Národní instruktoři jsou držiteli národní licence (1. až 3. trenérské třídy) vydané Českým svazem taekwon‑do ITF a jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v rámci svazu.

Pořadí Příjmení a jméno Klub Číslo licence Platnost od Platnost do
1. Burian Ladislav, Ing. Toigae B–013 11.06.2007 neomezeno
2. Sýkora Miroslav, Ing. Lifetime B–023 19.08.2010 neomezeno
3. Rouha Milan, Ing. Velešín B–033 26.04.2013 neomezeno
4. Kaiser Alan Ostrava B–044 19.02.2016 neomezeno
5. Seménková Lenka Gebaek Hosinsool C–029 01.05.2009 neomezeno
6. Kabelka Tomáš Gebaek Hosinsool C–066 07.08.2012 neomezeno
7. Sluka Radek Velešín C–069 08.08.2012 neomezeno
8. Šíhovec Pavel Velešín C–071 08.08.2012 neomezeno
9. Svoboda Patrik Ostrava C–077 10.12.2012 neomezeno
10. Kaše Jiří Panter C–081 24.05.2013 neomezeno
11. Teslík Jiří, Bc. Ostrava C–202 23.10.2018 neomezeno
12. Martiník Lukáš Martiník C–225 16.09.2019 neomezeno
13. Laš Vladimír Gebaek Hosinsool C–240 25.09.2020 neomezeno
14. Betuštiak Miroslav Třeboň C–254 22.03.2022 neomezeno
15. Sluka Dominik Velešín C–265 30.09.2022 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.

Asistenti instruktora

Asistenti instruktora jsou držiteli národní licence (1. až 3. trenérské třídy) vydané Českým svazem taekwon‑do ITF a jsou kvalifikováni vyučovat taekwondo ITF v rámci svazu pod vedením mezinárodního instuktora.

Pořadí Příjmení a jméno Klub Číslo licence Platnost od Platnost do
1. Lazor Marek, Ing. Ostrava A–003 07.08.2005 neomezeno
2. Gerlichová Ludmila, Mgr. Milovice A–008 26.09.2017 neomezeno
3. Kindl Michal Gebaek Hosinsool B–006 12.12.2006 neomezeno
4. Mašek Daniel Hwarang B–007 12.12.2006 neomezeno
5. Bareš Pavel, Ing. Sonkal B–008 21.11.2006 neomezeno
6. Veselý Miloš Kerberos B–011 15.03.2007 neomezeno
7. Šeda Theodor Sonkal B–020 09.01.2009 neomezeno
8. Vácha Petr Pedagog B–021 20.02.2009 neomezeno
9. Šamal Kamil, Ing. Fighting Arena B–026 17.12.2011 neomezeno
10. Rýgl Pavel, Ing. PaedDr., Ph.D. Ostrava B–031 18.12.2012 neomezeno
11. Cigáň Pavel Samil Čebín B–036 29.01.2014 neomezeno
12. Veverka Tomáš Andrej Gebaek Hosinsool B–038 07.02.2015 neomezeno
13. Michl Jaromír Pedagog B–046 25.05.2017 neomezeno
14. Dvořáček Jan Sonkal B–050 03.01.2018 neomezeno
15. Kolářová Kateřina, Ing. Frýdek-Místek B–053 12.05.2019 neomezeno
16. Novotná Petra, DiS. Velešín B–054 20.08.2019 neomezeno
17. Talacek Robin, Mgr. Ostrava B–058 29.09.2020 neomezeno
18. Dušánek Tomáš Gebaek Hosinsool B–065 25.11.2021 neomezeno
19. Peterek Tomáš, Ing. Ostrava B–068 22.01.2022 neomezeno
20. Chlebek Adam Frýdek-Místek B–069 29.01.2022 neomezeno
21. Matějka Lukáš, MUDr. Fénix B–071 08.03.2022 neomezeno
22. Jíchová Petra Silla B–073 12.09.2022 neomezeno
23. Pantlíková Blažena Gebaek B–075 13.12.2022 neomezeno
24. Vavrinec Michal Silla B–076 06.08.2023 neomezeno
25. Kopecká Martina Silla B–077 07.08.2023 neomezeno
26. Dajbych Václav Kerberos B–078 21.11.2023 neomezeno
27. Vinárek Marek, Bc. Opava C–002 12.12.2006 neomezeno
28. Pánek David Narama C–005 12.12.2006 neomezeno
29. Kremsa Petr, Ing. Narama C–006 12.12.2006 neomezeno
30. Stoklasa Marek Opava C–007 01.01.2007 neomezeno
31. Gazda Jiří Gebaek Hosinsool C–009 01.01.2007 neomezeno
32. Andrýsek Petr, Ing. Narama C–010 01.01.2007 neomezeno
33. Čížková Kateřina Narama C–013 15.05.2007 neomezeno
34. Krystek Milan Narama C–014 15.05.2007 neomezeno
35. Kunstmüller Jiří Narama C–015 15.05.2007 neomezeno
36. Lobaz Petr, Ing. Narama C–016 15.05.2007 neomezeno
37. Mazurová Jana Narama C–017 15.05.2007 neomezeno
38. Subera Daniel Panter C–018 15.05.2007 neomezeno
39. Císař Jiří, JUDr. Velešín C–019 15.05.2007 neomezeno
40. Kaňková Šárka Tongil C–025 23.01.2008 neomezeno
41. Richter František Gebaek Hosinsool C–028 01.05.2009 neomezeno
42. Pecina Petr, Ing. Gebaek Hosinsool C–030 01.05.2009 neomezeno
43. Groll Jiří Gebaek Hosinsool C–031 01.05.2009 neomezeno
44. Kofroň Jiří Gebaek Hosinsool C–032 01.05.2009 neomezeno
45. Linhart Lukáš Gebaek Hosinsool C–033 01.05.2009 neomezeno
46. Heydušek Marcel, Ing. Silla C–035 25.08.2009 neomezeno
47. Málek Michal, MUDr. Koguryo C–037 10.08.2009 neomezeno
48. Cahlík Tomáš, Ing. Ostrava C–042 01.10.2010 neomezeno
49. Lacíková Lucie Velešín C–045 13.01.2011 neomezeno
50. Mráček Miroslav Gebaek Hosinsool C–046 13.01.2011 neomezeno
51. Sequensová Aneta Gebaek Hosinsool C–048 13.01.2011 neomezeno
52. Horkelová Anna Ostrava C–049 05.04.2011 neomezeno
53. Junová Monika Sonkal C–053 22.01.2012 neomezeno
54. Zacharuk Michal Sonkal C–056 27.02.2012 neomezeno
55. Procházková Aneta, Mgr. Sabom C–057 27.02.2012 neomezeno
56. Dlouhá Barbora Gebaek Hosinsool C–060 07.08.2012 neomezeno
57. Veverková Natálie Gebaek Hosinsool C–062 07.08.2012 neomezeno
58. Švábik Martin Gebaek Hosinsool C–064 07.08.2012 neomezeno
59. Samussev Vladimír Gebaek Hosinsool C–065 07.08.2012 neomezeno
60. Klaška Jan, Ing. arch. Třeboň C–067 08.08.2012 neomezeno
61. Havlíček Roman Třeboň C–068 08.08.2012 neomezeno
62. Münch Martin Gebaek Hosinsool C–072 08.08.2012 neomezeno
63. Borek Jiří Kwangmyong C–073 08.08.2012 neomezeno
64. Řezáčová Martina, Mgr. Dokwan C–076 29.11.2012 neomezeno
65. Majner Luboš, Ing. Narama C–079 10.12.2012 neomezeno
66. Vodička Tomáš Sonkal C–082 03.06.2013 neomezeno
67. Malý Dominik Ilkyok C–083 02.09.2013 neomezeno
68. Pavlík Zbyněk, Ing. Joomuk C–085 21.10.2013 neomezeno
69. Chamrádová Nela Frýdek-Místek C–086 12.12.2013 neomezeno
70. Zumrová Aneta Toigae C–087 04.02.2014 neomezeno
71. Krejzl Chris Gebaek Hosinsool C–088 13.02.2014 neomezeno
72. Přibylová Jana, MUDr. Gebaek Hosinsool C–089 13.02.2014 neomezeno
73. Novák Aleš, Ing. Pardubice C–090 02.06.2014 neomezeno
74. Kortan Petr Pardubice C–091 02.06.2014 neomezeno
75. Valtera Jakub Pardubice C–092 02.06.2014 neomezeno
76. Součková Lenka, Ing. Pardubice C–093 02.06.2014 neomezeno
77. Zejda Pavel Koguryo C–094 05.06.2014 neomezeno
78. Huml Jiří Sonkal C–096 12.06.2014 neomezeno
79. Chaloupka Zdeněk ml. Třeboň C–097 19.07.2014 neomezeno
80. Pavlík Jan Tongil C–098 24.08.2014 neomezeno
81. Ostatnický Tomáš Gebaek Hosinsool C–099 07.02.2015 neomezeno
82. Trundová Mária, Mgr. Gebaek Hosinsool C–100 07.02.2015 neomezeno
83. Vasserbauer Radek, Ing. Gebaek Hosinsool C–101 07.02.2015 neomezeno
84. Pietrowski Kamil, Bc. Fighting Arena C–102 07.02.2015 neomezeno
85. Kůstová Iva, Bc. Sonkal C–103 10.05.2015 neomezeno
86. Hanák Petr Pardubice C–105 10.05.2015 neomezeno
87. Mašek Pavel Koguryo C–107 05.07.2015 neomezeno
88. Maier Marek Joomuk C–108 17.11.2015 neomezeno
89. Hrubá Blanka Silla C–109 28.11.2015 neomezeno
90. Geyer Jakub, Mgr. Tongil C–110 08.01.2016 neomezeno
91. Hub Ondřej Gebaek Hosinsool C–111 15.01.2016 neomezeno
92. Frič Lukáš Nomo C–112 01.02.2016 neomezeno
93. Seménková Hana Gebaek Hosinsool C–113 01.02.2016 neomezeno
94. Thun Tomáš st., Mgr Pardubice C–115 14.02.2016 neomezeno
95. Bidmonová Martina, Ing. Dallyon C–116 19.02.2016 neomezeno
96. Veselý Dalibor, MUDr. Fénix C–120 20.06.2016 neomezeno
97. Zadražilová Renata Gebaek Hosinsool C–121 07.10.2016 neomezeno
98. Dvořák Tomáš Gebaek Hosinsool C–122 21.10.2016 neomezeno
99. Tůma František Gebaek Hosinsool C–123 21.10.2016 neomezeno
100. Novohradská Deutschová Linda, Mgr. Ing. Brno C–124 01.11.2016 neomezeno
101. Svoboda Jaroslav, JUDr. Brno C–126 01.11.2016 neomezeno
102. Polakov Jiří Brno C–127 01.11.2016 neomezeno
103. Březina Pavel Brno C–128 01.11.2016 neomezeno
104. Radmanovičová Maria Gebaek Hosinsool C–130 08.11.2016 neomezeno
105. Klepikov Alexandr Fénix C–132 13.12.2016 neomezeno
106. Vrchovecký Jan Opava C–133 07.01.2017 neomezeno
107. Melecký Jiří Opava C–134 07.01.2017 neomezeno
108. Kovářová Jana Sonkal C–135 09.01.2017 neomezeno
109. Žilinská Tereza Sonkal C–136 09.01.2017 neomezeno
110. Zavadil Pavel Sonkal C–137 09.01.2017 neomezeno
111. Pantlík Dalibor Frýdek-Místek C–139 08.02.2017 neomezeno
112. Kormoš Ondřej Gebaek C–140 09.02.2017 neomezeno
113. Sýkora Filip Gebaek C–141 09.02.2017 neomezeno
114. Zejval Tomáš Gebaek C–142 09.02.2017 neomezeno
115. Zejval Vojtěch Gebaek C–143 09.02.2017 neomezeno
116. Rýdlová Karolína Gebaek C–144 09.02.2017 neomezeno
117. Přibyl Martin, Ing. Brno C–145 09.02.2017 neomezeno
118. Kondelík Ondřej Ohdokwan C–146 21.02.2017 neomezeno
119. Štípek Petr Ohdokwan C–147 21.02.2017 neomezeno
120. Záhejský Radek Gebaek Hosinsool C–148 08.03.2017 neomezeno
121. Poklopová Aneta Gebaek Hosinsool C–150 08.03.2017 neomezeno
122. Munkhbaatar Munkhtaivan Gebaek Hosinsool C–151 08.03.2017 neomezeno
123. Slaba Martin Gebaek Hosinsool C–152 08.03.2017 neomezeno
124. Novák Jan Gebaek Hosinsool C–153 08.03.2017 neomezeno
125. Crlík Daniel Rostislav Brno C–156 13.03.2017 neomezeno
126. Formánek Jan Brno C–157 13.03.2017 neomezeno
127. Formánková Sylvie Brno C–158 13.03.2017 neomezeno
128. Macháček Jiří Brno C–159 13.03.2017 neomezeno
129. Pliska Lubomír Brno C–160 13.03.2017 neomezeno
130. Friedl Martin Brno C–161 13.03.2017 neomezeno
131. Fiala Vojtěch Koguryo C–162 30.03.2017 neomezeno
132. Jindra Kristián Toigae C–163 06.05.2017 neomezeno
133. Labík Jan Toigae C–164 06.05.2017 neomezeno
134. Stránský Jan Toigae C–165 06.05.2017 neomezeno
135. Sotolář Tomáš Koguryo C–166 25.05.2017 neomezeno
136. Petrů David Pedagog C–167 25.05.2017 neomezeno
137. Ropek Jiří, Ing. Pardubice C–168 10.07.2017 neomezeno
138. Svoboda Zdeněk Pardubice C–169 10.07.2017 neomezeno
139. Hlavinka Radek Pardubice C–170 10.07.2017 neomezeno
140. Koutský Jakub Pardubice C–171 10.07.2017 neomezeno
141. Burdová Monika Dokwan C–172 31.07.2017 neomezeno
142. Veverka Lukáš Sonkal C–173 30.08.2017 neomezeno
143. Jarma Josef Raptor C–174 04.11.2017 neomezeno
144. Novák Jiří Sonkal C–175 09.11.2017 neomezeno
145. Štekerová Tereza Sonkal C–176 09.11.2017 neomezeno
146. Povýšil David Gebaek Hosinsool C–177 20.12.2017 neomezeno
147. Zimmermannová Kateřina Gebaek Hosinsool C–178 20.12.2017 neomezeno
148. Bradáč František Gebaek Hosinsool C–179 16.01.2018 neomezeno
149. Hálek Pavel Gebaek Hosinsool C–180 16.01.2018 neomezeno
150. Opičková Šárka Gebaek Hosinsool C–181 16.01.2018 neomezeno
151. Štěpo Pavel Circle C–182 16.01.2018 neomezeno
152. Kozel Patrik Pardubice C–183 22.01.2018 neomezeno
153. Karpíšek Jiří Dangun C–184 06.02.2018 neomezeno
154. Santner Otto Dangun C–185 06.02.2018 neomezeno
155. Deingruber Ondřej Ostrava C–186 02.03.2018 neomezeno
156. Kalabis Tomáš Dangun C–187 20.03.2018 neomezeno
157. Hladík Ondřej Kerberos C–188 23.05.2018 neomezeno
158. Willimetz Robert Kerberos C–189 23.05.2018 neomezeno
159. Sebastiao Richard Fénix C–190 23.05.2018 neomezeno
160. Procházka Pavel Dangun C–191 24.06.2018 neomezeno
161. Čuhel Petr Chonji C–192 13.09.2018 neomezeno
162. Tuzar Patrik Panter C–193 16.09.2018 neomezeno
163. Nový Matouš Panter C–194 16.09.2018 neomezeno
164. Kašová Jana Panter C–195 16.09.2018 neomezeno
165. Názlerová Eva Panter C–196 16.09.2018 neomezeno
166. Macháčková Tereza Panter C–197 16.09.2018 neomezeno
167. Macháček Milan Panter C–198 16.09.2018 neomezeno
168. Kučera Pavel Panter C–199 16.09.2018 neomezeno
169. Králová Marie Panter C–200 16.09.2018 neomezeno
170. Březinová Ivana Panter C–201 16.09.2018 neomezeno
171. Chaloupková Petra Nomo C–203 19.11.2018 neomezeno
172. Brabcová Renáta Nomo C–204 19.11.2018 neomezeno
173. Svátek Martin Ohdokwan C–205 20.12.2018 neomezeno
174. Popov Jegor Sonkal C–206 20.12.2018 neomezeno
175. Faltin Jiří Sonkal C–207 20.12.2018 neomezeno
176. Pösingerová Anna Kwangmyong C–208 08.01.2018 neomezeno
177. Šilha Petr Dangun C–209 31.01.2019 neomezeno
178. Kratochvíl Adam, Ing. Frýdek-Místek C–210 03.03.2019 neomezeno
179. Bortlíčková Adéla, Mgr. Frýdek-Místek C–211 03.03.2019 neomezeno
180. Matoušek Jiří Koguryo C–212 05.04.2019 neomezeno
181. Pösinger Josef Kwangmyong C–213 29.04.2019 neomezeno
182. Kaštánek Jaroslav Dallyon C–214 03.06.2019 neomezeno
183. Doležal Tomáš, Mgr. Koguryo C–215 11.06.2019 neomezeno
184. Svoboda Martin Ostrava C–216 02.07.2019 neomezeno
185. Čermák Dominik Panter C–217 05.07.2019 neomezeno
186. Mertová Vendula Frýdek-Místek C–218 13.08.2019 neomezeno
187. Mrázek David Kwangmyong C–219 14.08.2019 neomezeno
188. Hvězdová Pavla Hwarang C–221 05.09.2019 neomezeno
189. Kokášová Veronika Hwarang C–222 05.09.2019 neomezeno
190. Gugh Marek Gebaek Hosinsool C–223 14.09.2019 neomezeno
191. Drobný Ivan Gebaek Hosinsool C–224 14.09.2019 neomezeno
192. Vondřejc Roman st. Tongil C–226 16.09.2019 neomezeno
193. Vondřejc Tomáš Tongil C–227 16.09.2019 neomezeno
194. Sedláček Štěpán Lifetime C–228 30.09.2019 neomezeno
195. Křížová Nikol Gebaek Hosinsool C–229 07.10.2019 neomezeno
196. Kaděra Jan Frýdek-Místek C–230 18.11.2019 neomezeno
197. Kučera Filip Hwarang C–231 23.11.2019 neomezeno
198. Willimetz Daniel Kerberos C–233 02.12.2019 neomezeno
199. Šestáková Šárka Velešín C–234 17.12.2019 neomezeno
200. Kratochvílová Lucie, Ing. Pardubice C–236 24.01.2020 neomezeno
201. Bureš Martin Sabom C–237 31.01.2020 neomezeno
202. Šafařík Štěpán Gebaek Hosinsool C–238 05.06.2020 neomezeno
203. Tomeš Jiří Ohdokwan C–239 16.06.2020 neomezeno
204. Pavelec Šimon Gebaek Hosinsool C–241 25.09.2020 neomezeno
205. Makovička Karel Gebaek Hosinsool C–242 25.09.2020 neomezeno
206. Jílek Miroslav Gebaek Hosinsool C–243 08.10.2020 neomezeno
207. Benedikt Michal Namu C–244 24.11.2020 neomezeno
208. Šedina Radek Silla C–246 03.05.2021 neomezeno
209. Rydrych Lukáš Gebaek Hosinsool C–247 13.05.2021 neomezeno
210. Bluchová Vendula Frýdek-Místek C–248 28.05.2021 neomezeno
211. Procházka Adam Jiří Gebaek Hosinsool C–249 23.08.2021 neomezeno
212. Bartoš Lukáš Chonji C–250 03.11.2021 neomezeno
213. Randák Ondřej Fénix C–251 27.01.2022 neomezeno
214. Sedlačková Sabína Brno C–252 27.01.2022 neomezeno
215. Ficková Kateřina Třeboň C–253 22.03.2022 neomezeno
216. Černá Betuštiaková Anna Třeboň C–255 22.03.2022 neomezeno
217. Knyshov Stepan Fighting Arena C–256 06.04.2022 neomezeno
218. Štěpová Petra Circle C–257 12.04.2022 neomezeno
219. Mráčková Michaela Circle C–258 03.05.2022 neomezeno
220. Cholevík Petr Frýdek-Místek C–259 18.05.2022 neomezeno
221. Šulák Daniel Pardubice C–260 19.06.2022 neomezeno
222. Suchý Martin Brno C–261 26.07.2022 neomezeno
223. Huda Tomáš Narama C–262 31.08.2022 neomezeno
224. Majdán Štefan Narama C–263 31.08.2022 neomezeno
225. Duong Minh Quang Narama C–264 16.11.2022 neomezeno
226. Prokeš Milan ml. Velešín C–266 30.09.2022 neomezeno
227. Jakobová Anna Gebaek Hosinsool C–267 01.10.2022 neomezeno
228. Odstrčilová Jana Gebaek Hosinsool C–268 26.10.2022 neomezeno
229. Reissig Lukáš Hwarang C–269 26.10.2022 neomezeno
230. Salátek Michael Hwarang C–270 26.10.2022 neomezeno
231. Koziar Radim Frýdek-Místek C–271 02.11.2022 neomezeno
232. Bednář Vít, Mgr. Velešín C–274 09.01.2023 neomezeno
233. Dudová Tereza Dangun C–275 23.02.2023 neomezeno
234. Maroušková Michaela Dangun C–276 23.02.2023 neomezeno
235. Novotný Václav Kerberos C–277 13.04.2023 neomezeno
236. Zachrdla Jan Namu C–278 16.08.2023 neomezeno
237. Hořava Jakub Ostrava C–279 28.02.2023 neomezeno
238. Krumpl Štěpán Ohdokwan C–280 24.03.2023 neomezeno
239. Tomášek Martin, Mgr. Opava C–281 01.09.2023 neomezeno
240. Velecký Petr Opava C–282 01.09.2023 neomezeno
241. Digaňa Ondřej Sabom C–283 02.01.2024 neomezeno
242. Digaňa Jakub Sabom C–284 02.01.2024 neomezeno
243. Pešek David Pardubice C–285 13.01.2024 neomezeno
244. Polka Marek Gebaek Hosinsool C–286 27.01.2024 neomezeno
245. Oliva Petr Gebaek Hosinsool C–287 27.01.2024 neomezeno
246. Krbcová Anna Gebaek Hosinsool C–288 27.01.2024 neomezeno
247. Němec Lukáš Gebaek Hosinsool C–289 27.01.2024 neomezeno
248. Kubátová Adéla Gebaek Hosinsool C–290 27.01.2024 neomezeno
249. Shatova Yuliia Gebaek Hosinsool C–291 27.01.2024 neomezeno
250. Minaříková Marcela Gebaek Hosinsool C–292 27.01.2024 neomezeno
251. Snížková Vendula Gebaek Hosinsool C–293 27.01.2024 neomezeno
252. Shatov Vadym Gebaek Hosinsool C–294 27.01.2024 neomezeno
253. Pavlas Ondřej Gebaek Hosinsool C–295 27.01.2024 neomezeno
254. Ivanova Olena Gebaek Hosinsool C–296 02.02.2024 neomezeno
255. Pataridis Statis, Ing. Toigae C–297 11.02.2024 neomezeno
Vyznačené licence mají pozastavenou platnost.
MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI